سقف کاذب:

سقف کاذب نوعی پوشش برای ایجاد دکوراسیون سقف اصلی می باشد که جایگاه ویژه ای در معماری داخلی پیدا کرده است. سقف کاذب در زیر سقف اصلی نصب می شود به همین دلیل سقف های کاذب را با نام سقف دوم نیز می شناسند. این پوشش به اسکلت ساختمان  ( سقف اصلی و دیوارها ) متصل می باشد. و سازه اصلی بار آن را تحمل می کند.

یکی از قابلیت های مهم  این نوع سقف ها ایجاد نورپردازی دکوراتیو می باشد که باعث ایجاد فضایی دکوراتیو و دلنشین می شود.

از مهم ترین کاربردهای سقف های کاذب می توان به دو مورد مهم اشاره کرد. اول اینکه تاثیر بسزایی در دکوراسیون داخلی یک خانه یا یک محیط اداری می گذارد دوم اینکه باعث پوشاندن انواع سیستم های تاسیساتی می شود.

انواع مختلف سقف کاذب وجود دارد که در این میان سقف های کاذب خشک بیشترین طرفدار را دارد که این نوع سقف های کاذب از یک زیرسازی عمدتا فلزی و لایه گچی یا PVC تشکیل شده است.

از مزایای سقف کاذب خشک می توان به موارد ذیل اشاره کرد :

  1. سرعت اجرای بالا
  2. اقتصادی بودن و هزینه کمتر
  3. کاهش پرت مصالح و هزینه حمل
  4. قابلیت اجرا عایق صوتی و حرارتی
  5. ایمنی بیشتر در زمان زلزله
  6. و …

با توجه به مزایای سقف کاذب خشک و صنعتی بودن این سیستم واحد تولید شرکت صنایع عمرانی انبوه سازان ایستا کلیه قطعات فلزی مورد نیاز اجراء این نوع سقف ها را تولید و واحد بازرگانی نیز سایر ملزومات مورد نیاز شامل گچ برگ، پیچ، میخ و … را جهت رفاه حال مشتریان تهیه و عرضه می نماید.
همچنین واحد اجرایی با توجه به پشتوانه واحد های تولیدی و بازرگانی و همچنین گروه های مجرب اجرایی اقدام به اجرا بخش وسیعی از پروژه های تجاری، مسکونی و اداری نموده است و آماده اجرای هرگونه سفارش از طرف کارفرمایان گرامی می باشد.